Parafia Kurzelów Pomaga

Kogo wspieramy?

Od maja grupa kolejnych ośmiu rodzin wspiera trzecią rodzinę Syryjską. Ojciec rodziny LOUIS JALAL ANWAR z żoną MALAKE ABDELAHHAD NAMO mieli trójkę dzieci, jedno z nich zginęło w trakcie działń wojennych. W czasie bombardowania stracili również mieszkanie i jego wyposażenie. Rodzina mieszka w Alleppo.

W mieście od 2 lat nie ma elektryczności i bieżącej wody. Rodziny potrzebują środków na zakup dostępu do elektryczności (tzw. amperów), który stale drożeje w związku z przedłużającą się wojną. Potrzebują także zakupić wodę, która jest dystrybuowana cysternami w mieście oraz żywność, która w Aleppo jest obecnie bardzo droga.

Wpłaty na konto parafii nr. 60 8525 0002 0000 0011 7883 0001

Wpłata każdorazowo z dopiskiem „RODZINA RODZINIE imię, nazwisko” do końca miesiąca lub jednorazowo z zaznaczeniem np. 6 x deklarowana kwota.

„Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich

najmniejszych,Mnieście uczynili”

Ewangelia wg św. Mateusza